• Powiat Bytowski Zielonym Powiatem

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. ”STOP – SMOG”, skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat.

W tym roku konkurs jest jednym z wielu przedsięwzięć realizowanych w ramach operacji pn. POWIAT BYTOWSKI ZIELONYM POWIATEM, współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Spośród wszystkich  prac plastycznych  zgłoszonych do konkursu zostaną wybrane i nagrodzone najlepsze w swoich kategoriach wiekowych. Wystawa nagrodzonych prac odbędzie się podczas Festynu Ekologicznego w dniu 6 czerwca 2022 r. na dziedzińcu zamku w Bytowie. Część pozostałych prac zostanie uwidoczniona w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bytowie, w celu ich rozpropagowania. Podczas festynu zostaną rozdane nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych prac.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajduje się w poniższym linku:

Konkurs_plastyczny_pismo_regulamin_skan.pdf

• Apel sukcesów w naszej szkole.

• Dnia 13 kwietnia 2022 r. zebraliśmy się w sali gimnastycznej, by podsumować osiągnięcia naszych uczniów w: sporcie, konkursach przedmiotowych i przedmiotach artystycznych.

• Kiermasz Wielkanocny

• W dniu 06.04.2022 r. w trakcie wywiadówek, w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Można było na nim zakupić fantastyczne i pomysłowe prace uczniów, rodziców, nauczycieli i rady Rodziców. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na organizację Dnia Dziecka dla uczniów klas 1-8.
            Dziękujemy Wszystkim za tak ogromne zaangażowanie. Bez Was, to by się nie udało.

• OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA  W RUCHU DROGOWYM
          • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

• Eliminacje GMINY TUCHOMIE, odbyły się w Kramarzynach,

dnia 8 kwietnia 2022 r.

W Turnieju brały udział:

• 2 drużyny z grupy I – uczniowie w wieku 11—12 lat (rocznik 2010 i młodsi)

Szkoła Podstawowa w Tuchomiu w składzie:

Maria Piecek, Wiktoria Gierszewska, Maksymilian Malek, Bartosz Zblewski

Szkoła Podstawowa w Kramarzynach w składzie:

Anna Rudnik, Igor Staszków, Marcel Zmuda Trzebiatowski, Jakub Wantoch Rekowski.

• 2 drużyny z grupy II – starsi uczniowie szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa w Tuchomiu w składzie:

Anton Jackiewicz, Filip Iwańca, Konrad Gronalewski

Szkoła Podstawowa w Kramarzynach w składzie:

Filip Sroka, Fabian Rafalont, Sylwester Pałubicki.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuchomiu przygotowywani byli do turnieju przez Beatę Chamier Gliszczyńską (część teoretyczna) i Jerzego Szredera (część praktyczna).

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kramarzynach przygotowywani byli do turnieju przez Małgorzatę Piechowską (część teoretyczna) i Mariusza Richtera (część praktyczna).

Uczniowie rozwiązywali test wiedzy z przepisów ruchu drogowego oraz test - skrzyżowania, a następnie pokonywali tor składający się z 6 przeszkód.

Wyniki etapu gminnego w grupie I:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Kramarzynach

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Tuchomiu

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się drużyna, która zajęła I miejsce.

Wyniki etapu gminnego w grupie II:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Tuchomiu

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Kramarzynach

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się drużyna, która zajęła I miejsce.

Skład komisji sędziowskiej:

sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński

Małgorzata Piechowska

Mariusz Richter

Jerzy Szreder

• Spotkanie z Rodzicami

• Dnia 6 kwietnia 2022r. odbędzie się spotkanie Wychowawców wszystkich klas z Rodzicami ucznióww następującym porządku:

• 16:00 – 16:45 - spotkanie Wychowawcówz Rodzicami dzieci przedszkolnych z grupp. A.Zielińskiej, p.A.Bułka-Kudlik oraz p.K.Szreder

• 16:45 – 17:30 - spotkanie Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 1-3

• 17:30 – spotkanie Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 4-7• 17:30 – spotkanie Dyrektora szkoły z Rodzicami uczniów klas ósmych w stołówce szkolnej.

Jednocześnie informujemy, że podczas wywiadówek będzie odbywał się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Radę Rodziców. Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży ozdób wielkanocnych zostanie przeznaczony na organizację Dnia Dziecka w szkole podstawowej.Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do licznego udziału w spotkaniach z Wychowawcami.