Święto muzyki w Zespole Szkół w Tuchomiu

W tym roku już po raz siódmy zabrzmiała muzyka rozrywkowa w Zespole Szkół w Tuchomiu.
Dzieci i młodzież z Tuchomia, Kramarzyn, Modrzejewa i innych miejscowości z Gminy Tuchomie miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na „VII MIĘDZYSZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI ROZRYWKOWEJ – TUCHOMIE 2016”.
Festiwal trwał dwa dni:
1. Pierwszego dnia (04.02.) zaprezentowały się przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum.
2. Drugiego dnia (05.02) odbył się Koncert Laureatów Festiwalu, na którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, wybrani przez organizatorów, laureaci. Rozdane zostały też dyplomy i słodkie upominki dla wszystkich uczestników oraz nagrody za miejsca, wyróżnienia, nagrody dla klas za najciekawszy doping i nagrody organizatorów.
W tym roku, jak i w poprzednich latach, Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Tuchomiu, Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krzmarzynach. Na scenie zaprezentowało się ponad 70 uczestników.
Organizatorzy (A. Bułka – Kudlik, A. Zielińska, A. Szulc, M. Gaj) dziękują za wsparcie dyrektorom Zespołu Szkół w Tuchomiu, Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
w Kramarzynach oraz Miłośnikom Gminy Tuchomie, a w szczególności Pani Małgorzacie Świątek oraz Gminie Tuchomie za pomoc w pozyskaniu środków na nagrody.

Wyniki konkursu:
Wszystkie dzieci z przedszkola zdobyły nagrody.

Klasa1-3 szkoły podstawowej
I Magdalena Wantoch Rekowska,
II Paweł Otmański, Krzysztof Dzienisz,
III Alicja Żmuda Trzebiatowska, Marta Strzelecka,
wyróżnienie: Jan Kudlik, Malwina Napieraj, Marzena Leszczyńska.

Klasa 4-6 szkoły podstawowej
I Daria Gliniecka, Wiktoria Szyca,
II Dominika Napieraj, Katarzyna Reca,
III Joanna Michańczyk, Wiktoria Chrzan,
wyróżnienie: Patrycja Chrzan, Klaudia Raniowska
Nagroda za doping dla klas: 4A, 4B, 6 B.

Klasy Gimnazjum
I Kinga Zblewska, Daria Nowak,
II Natasza Warsińska,
III Zofia Gostomska
wyróżnienie : Laura Puzdrowska, Błażej Wolski,
Nagroda za doping dla klasy 1 B.

9 lutego 2016 Autor: Kategorie: AktualnościMuzyka w naszej szkole Komentarze zostały wyłączone dla tego artykułu