Home
 

Sukcesy uczniów – rok szkolny 2013/2014

  • I m. w szachach w finale powiatowej Gimnazjady o puchar Starosty Bytowskiego
  • II m. w szachach w finale powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej o puchar starosty Bytowskiego
  • III m. w półfinale wojewódzkim w szachach (Gimnazjum) – Słupsk
  • Wyróżnienie dla Kingi Zblewskiej i Kaliny Zielińskiej – Centrum Nauki Kopernik (LGR) w nagrodę pojechały na wycieczkę do Warszawy.
  • III m. zdobył rocznik 2001/2002 w Turnieju Piłkarskim „Koniec Lata” – Kołczygłowy
  • III m. w kategorii dziewcząt 10-11 lat w IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – Kwidzyn
  • III m. zdobył rocznik 2003/2004 w Turnieju Piłkarskim „Koniec Lata” – Kołczygłowy
  • I m. zdobył rocznik 2000/2001 w VII Edycji Młodej Ligi Orlikowej Wiosna/ Lato 2013 – Kołczygłowy
  • Wyróżnienie dla ZS Tuchomie w Konkursie Piosenki Patriotycznej w kategorii zespoły wokalno – instrumentalne kl. VI-VI
  • Wyróżnienie dla ZS Tuchomie w Konkursie Piosenki Patriotycznej w kategorii zespoły wokalno – instrumentalne kl. VI-VI
  • I m. w Konkursie Piosenki Patriotycznej w kategorii soliści dla Darii Glinieckiej
  • II m. w Konkursie Piosenki Patriotycznej w kategorii soliści dla Joanny Michańczyk
  • II m. w Powiatowym Festiwalu Piosenki Szkolnej dla Kingi Zblewskiej i Darii Glinieckiej i wyróżnienie dla Zosi Gostomskiej
  • I m. A. Zblewska (kat. kl.5), II m. K. Zielińska (kat. kl.4), Im. K. Zieliński (kat. Kl. 6): wyróżnienia K. Miotk, M. Fronda, N. Pietrasik w konkursie „święty Mikołaju zapraszamy do środka”
  • III m. dla Klaudii Wantoch Rekowskiej w Powiatowej Olimpiadzie wiedzy pn. HIV/AIDS a uzależnienia
  • II m. dla M. Fronda w kat. wiekowej kl. 1-3 SP w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczna praca i zabawa w gospodarstwie wiejskim”
  • I m. dla K. Zielińskiego w kat. wiekowej 4-6 SP w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczna praca i zabawa w gospodarstwie wiejskim”, wyróżnienie: J. Placek, K. Zielińska
  • III m. w VIII edycji Piłkarskiej Młodej Ligi Orlikowej rocznik 2003/2004 w sezonie jesień 2013 – dziewczęta i chłopcy.
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie ekologicznym dla J. Placek i dyplom za udział N. Pietrasik
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla J. Placek i za udział N. Pietrasik
  • II m. dla K. Hering w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej i III m. dla Z. Gostomskiej
  • II edycja konkursu znajomości j. angielskiego za udział: K. Pepliński, R. Malottki, K. Rudnik
  • Konkurs „Wilk w oczach dziecka” Lipnica kat. 3-latki: I m. W. Aranowska, III m. A.Wantoch Rekowska, kat. 4- latki : wyróżnienie M. Jester, 6- latki :wyróżnienie J. Majchrowska, kl. 2 SP A. Maliszewska
  • Konkurs szkolny mistrz ortografii etap 1 Im : M. Pietrasik, W. Pawlus, II m. S. Wiśniewska, K. Topka, M. Bukowski, III m. J. Placek, K. Miotk. K. Hering, W. Miotk, N. Pietrasik
  • Konkurs biblijny I m. dla K. Zielinski etap rejowy (awans do wojewódzkiego) i IV m. dla M. Fronda
  • Mistrzostwa Gminy Tuchomie w szachach „Złota Wieża” Kl. I-III SP : K. Zielinski, K. Juchniewicz, D. Kauczoch, Kl. 4 – 6 SP : F. Krywiak, J. Ryngwelski, M. Kulas, J. Placek, H., Juchniewicz
  • I m. w III Powiatowym Turnieju Czytelniczym „Z książką za pan brat” Reprezentanci: Karol Wroński, Aleksandra Maliszewska, Izabela Wrońska.
  • II m. w integracyjnym konkursie edukacyjnym pn. „Wielkanocne palmy i pisanki” w kategorii „Kartka”: Manuela Fronda
  • III m. podczas I serii Kartuskiej Próby Kolarskiej w Kartuzach dla K. Zielinskiej.
  • Wyróżnienie dla Natalii Szyca, Małgorzaty Wantoch Rekowskiej w 43 Powiatowym Konkursie literatury kaszubskiej „RODNO MOWA”
  • Konkurs szkolny mistrz ortografii:
    I m. W. Pawlus
    II m. S. Wiśniewska, M. Pietrasik, K. Topka
    III m. N. Pietrasik
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Pontyfikacie J. Pawła II – najlepszy wynik osiągnięty przez kl. II a
    J. Chamier Gliszczyński II a, Ilona Pietrasik II a, Kinga Hapka II a, M. Wantoch Rekowska I b G. (osoby te reprezentowany nasze Gimnazjum w LO w Bytowie)
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej kl. 4-6 SP
    Paweł Orzyłowski 4 a
    Dominik Hapka 5 b
    Natalia Bojar 6 a
    Klaudia Topka 5 a
  • Wyróżnienie w V powiatowym konkursie przyrodniczym dla kl. III SP „Mały przyjaciel przyrody” A. Krywiak, B. Kulas
  • II m. D. Kuczkowski w ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckiej w kategorii : poezja
  • Dyplom dla Wiktora Prądzińskiego i Filipa Krywiaka „ekstra ucznia” za udział w programie ”EKSTRAKLASA
  • I m. w kategorii: zwierzęta w X Powiatowym Konkursie „Przyroda w obiektywie” Z. Gostomska
  • II m w kategorii: rośliny w X Powiatowym Konkursie „Przyroda w obiektywie K. Zblewska
  • III m. w II Powiatowym Konkursie z Języka angielskiego  „English is Fun” dla ZS w Tuchomiu: K. Rudnik, M. Rudnik kl. 3a SP opiekun p. E. Placek
  • III miejsce dla Klaudii Wantoch Rekowskiej  w etapie okręgowym XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego stylu Życia PCK.
  • Konkursu plastyczny pt. „Wodny świat” organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników i Animatorów Kultury  „BAZUNY” oraz BCK w Bytowie
    Kategoria Gimnazja -opiekun p. M. Witt
    N. KauczochKategoria  4-6 SP -opiekun p. M. Witt
    A. Zblewska, M. Fronda, W. Depka Prądzyński, W. Chamier GliszczyńskaKategoria I-III SP  – opiekun p. B. Hnatyszy
    H. Rudnik, K. LassKategoria przedszkola
    J. Majchrowska, M. Mochol
  • III m. Patrycja Chrzan w finale Regionalnym 45 Konkursu Recytatorskiego dla dzieci wiejskich „Ptaki i ptaszki polne” Udział brały również: Wiktoria. Chrzan i Weronika. Chrzan
  • Jakub Ryngwelski  wziął udział w imprezie festiwalowej XII BFN  pt. „W świecie książki dźwiękowej – kalambury z literatury”
  • I m. dla H. Kuklińskiego w konkursie „Odradzam wszystkim palenie tytoniu sam też nie palę”
  • II m. dla J. Placek w konkursie  „Odradzam wszystkim palenie tytoniu sam też nie palę”
  • I m. dla A. Maliszewskiej w konkursie „Nie pal przy mnie proszę”
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie  „Kangur Matematyczny” –dla Dominika Hapki
    z kl. 5 b za uzyskany wynik
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie  „Kangur Matematyczny” –dla Pauliny Medel  z kl. I b Gimnazjum za uzyskany wynik
  • Przejście do drugiego etapu dla uczniów klas IV-VI w konkursie „Dyktando Kaszubskie”
  • III miejsce dla grupy uczniów klas IV-V w IV Kaszubski Międzyszkolny Konkurs Teatralny pod hasłem „Ò TIM A NYM NA KASZËBSCZI RIM”
  • Wyróżnienie dla Natalii Szyca (kl. IV b SP) oraz Małgorzaty Wantoch Rekowskiej (kl. I BG) w Powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego prozy i poezji kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”
  • I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Teatralnym „Ò tim a nym na kaszëbsczi rim” kategoria gimnazjum: Dawid Kuczkowski, Patrycja Ringwelska, Sandra Jabłonka, Emilia Mrozek-Gliszczynska, Klaudia Wantoch-Rekowska (wszyscy 3 a G), Patryk Bucewka (3 b G),  Małgorzata Wantoch-Rekowska (1 b G),
  • udział w XII Kaszubskim Dyktandzie w Szymbarku: Dawid Kuczkowski, Sandra Jabłonka (oboje 3 a G), Małgorzata Wantoch-Rekowska (1 b G)
  • Szkolny Konkurs na napisanie najładniejszego listu zachęcającego do przeczytania wybranego utworu Barbary Kosmowskiej:
    I miejsce Karolina Kuik Studzińska (kl. II b G)
    II miejsce Kinga Krywiak (kl. II b G)
    III miejsce Paulina Pietrasik (kl. I a G)
  • Szkolny konkurs na napisanie najładniejszego listu zachęcającego do przeczytania wybranej książki B. Kosmowskiej
    N. Bojar 3 m. oraz M. Pietrasik
  • Kuratoryjny konkurs języka polskiego
    K. Zieliński, J. Placek, S. Wiśniewska, M. Bukowski, W. Pawlus – zakwalifikowali się do etapu rejonowego
    K. Miotk, M. Fronda, M. Pietrasik – wzięły udział w etapie szkolnym
  • Szkolny Konkurs Recytatorski „Ptaki, ptaszki polne”
    Udział – Karolina Gierszewska – kl.  IV a,Hanna Juchniewicz – kl.  IV a,Maria Rucińska  – kl.  IV b,Kalina Zielinska – kl.  IV b,Patrycja Chrzan – kl.  IV a,Wiktoria Chrzan  – kl. IV a,Weronika Chrzan – kl.  IV a
    Zakwalifikowały się: Patrycja, Weronika i Wiktoria Chrzan
  • Regionalny Konkurs recytatorski „Ptaki, ptaszki polne” w Miastku
    3m. Patrycja Chrzan
  • Szkolny Konkurs Mistrz Ortografii przygotowałam i przeprowadziłam konkurs
    1 m. W. Pawlus, 2 m. S. Wiśniewska, M. Pietrasik, 3 m. N. Pietrasik
    Udział: M. Bukowski, K. Miotk, P. Orzyłowski, P. Chrzan, R. Wiedro, H. Juchniewicz, W. Chrzan

Zobacz również:


Top