Home
 

Projekty gimnazjalne

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • „Znaczenie Morza Bałtyckiego dla Polski”
  • „Krzysztof Kamil Baczyński – najwybitniejszy przedstawiciel pokolenia urodzonego po I wojnie światowej”
  • „Wykorzystanie chusty animacyjnej podczas zajęć śródlekcyjnych jako sposobu regeneracji sił i zwiększenia wydajności umysłowej dzieci z klas I-III SP”
  • „Gramatyka niemiecka nie jest taka straszna! Zestaw tablic i ćwiczeń ułatwiających naukę czasu przeszłego Perfekt”
  • „Zagadki i łamigłówki matematyczne sposobem na nudę”
  • „Budowa, funkcje i higiena układu krążenia”
  • „Zjawiska optyczne w przyrodzie”
  • „Plebiscyt na najlepszego sportowca Zespołu Szkół w Tuchomiu”

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 KL . II A G

GRUPA  I

TEMAT: SZLAKIEM WIELKICH MIAST ANGLII.

  1. PAULINA WENTA
  2. SANDRA WANTOCH REKOWSKA
  3. AGATA PIECHOWSKA
  4. JOLANTA ŻYWICKA
  5. EDYTA LEŚNIK

OPIEKUN:  ANNA POBŁOCKA

GRUPA  II

TEMAT:  JAK POWSTAJE KSIAŻKA O HISTORII TUCHOMIA?

  1. SZYMON BRESZKA
  2. SZYMON KOWALSKI
  3. KAROL RYNGWELSKI
  4. MACIEJ WANTOCH REKOWSKI

OPIEKUN: JANUSZ JUCHNIEWICZ

GRUPA  III

TEMAT: ATRAKCJE TURYSTYCZNE ZAGŁĘBIA RUHRY.

  1. JULIA BRESZKA
  2. ERNEST JENTA
  3. KAROL KREFTA
  4. KAROL MIOTK
  5. MAGDALENA WANTOCH REKOWSKA
  6. KACPER ZMUDA TRZEBIATOWSKI

OPIEKUN: GRAŻYNA LEWANDOWSKA

GRUPA  IV

TEMAT: WIEM CO JEM I KIEDY JEM.

  1. KLAUDIA HINZA
  2. WIKTORIA MIELNIK
  3. PAULINA PIETRASIK

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

GRUPA V

TEMAT: WYKORZYSTYWANIE FIZYKI W DOMU.

  1. ADRIAN BENKOWSKI
  2. DAMIAN HERING
  3. PATRYK KOCH
  4. SEBASTIAN MACZACZA

OPIEKUN: WALDEMAR MAŁECKI

GRUPA VI

TEMAT: ORTOGRAFIA NA WESOŁO.

  1. MAREK HAPKA
  2. KAROL GLAPIŃSKI

OPIEKUN: ANNA NARLOCH

KLASA II B G

 GRUPA I

TEMAT: WARUNKI ŻYCIA DZIECI I MŁODZIEŻY W AFRYCE.

  1. MAŁGORZATA WANTOCH REKOWSKA
  2. WERONIKA PEPLIŃSKA
  3. PATRYK REIHS
  4. KAROLINA CISZEK

OPIEKUN: KAMILA KUKLIŃSKA

GRUPA II

TEMAT: ROZŚPIEWANA SZKOŁA.

  1. LAURA PUZDROWSKA
  2. JUSTYNA PAŁUBICKA
  3. JUSTYNA KUIK STUDZIŃSKA
  4. RADOSŁAW WOJCIECHOWSKI

OPIEKUN: ALEKSANDRA BUŁKA – KUDLIK

GRUPA III

TEMAT: DRZEWA NAJBLIŻSZEJ OKOLICY.

  1. MARTA WNUK LIPIŃSKA
  2. KLAUDIA KACZMARYK
  3. DAWID HERING
  4. MICHAŁ BROTZ

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

GRUPA IV

TEMAT: WPŁYW DZIAŁĄLNOŚCI CZŁOWIEKA NA ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE.

  1. MATEUSZ GIERSZEWSKI
  2. PATRYK CHAMIER GLISZCZYŃSKI
  3. ALEKSANDER CZAPIEWSKI
  4. MAREK ŁUKASIK

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

GRUPA V

TEMAT: MOJE GIMNAZJUM W PROCENTACH.

  1. FILIP KAUCZOCH
  2. ROBERT RANIOWSKI
  3. MICHAŁ DUNKAN
  4. TOMASZ ZIELIŃSKI

OPIEKUN: KATARZYNA SREBERSKA

GRUPA VI

TEMAT: PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ZESPOŁU SZKÓŁ W TUCHOMIU.

  1. ALEKSANDRA KLUK
  2. MARTYNA PIETRASIK – KLASA  1 A
  3. NATALIA PIETRASIK – KLASA 1 B

OPIEKUN: RAFAŁ WRÓBLEWSKI

PROJEKT ZREALIZOWANY W ROKUSZKOLNYM 2013/2014

GRUPA VII

TEMAT : PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ZESPOŁU SZKÓŁ W TUCHOMIU.

  1. MAGDALENA HNATYSZYN
  2. NATALIA RYNGWELSKA
  3. PAULINA MEDEL
  4. KAMILA MROZEK GLISZCZYŃSKA

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

GRUPA  I

TEMAT: KRAJOBRAZOWA I RZEŹBOTWÓRCZA DZIAŁALNOŚĆ RZEKI KAMIENICA

  1. NATALIA BOJAR
  2. KAROLINA MIOTK
  3. MARTA PLUTO PRĄDZYNSKA
  4. DAWID REKOWSKI
  5. HUBERT RESCHKA
  6. KAMIL RINGWELSKI

OPIEKUN:  KAMILA KUKLIŃSKA

GRUPA  II

TEMAT: LAS I JEGO BOGACTWO

  1. MANUELA  FRONDA
  2. JAGODA PLACEK

OPIEKUN:  BEATA KRŰGER

GRUPA III

TEMAT: ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ WISŁAWY SZYMBORSKIEJ

  1. PATRYK BREZIŃSKI
  2. KACPER KOGLIN
  3. RAFAŁ MIOTK
  4. BARTOSZ WIRKUS
  5. DAMIAN ZINKO

OPIEKUN: ANNA NARLOCH, EWA KIEDROWICZ

GRUPA IV

TEMAT: BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

  1. WERONIKA ZALAPANA
  2. MAREK WIRKUS
  3. MICHELLE BUKOWSKI
  4. PRZEMYSŁAW GOZDEK

OPIEKUN: ALEKSANDRA NIEDŹWIECKA

GRUPA V

TEMAT: Z CZEGO SKŁADA SIĘ NASZE POWIETRZE

  1. KLAUDIA SITNIEWSKA
  2. KAMIL ZIELINSKI

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

GRUPA VI

TEMAT: MARKI NIEMIECKIE I ANGIELSKIE

  1. PRZEMYSŁAW WNUK LIPIŃSKI
  2. SYLWESTER HAPKA
  3. ARTUR SPICZAK BRZEZIŃSKI
  4. SEWERYN JUTRZENKA
  5. PIOTR MIELEWCZYK

OPIEKUN: ELŻBIETA PLACEK

GRUPA VII

TEMAT: WODA NAJBARDZIEJ ZNANA I NAJBARDZIEJ ZAGADKOWA CIECZ

  1. SANDRA WIŚNIEWSKA
  2. WIKTORIA PAWLUS
  3. ANDŻELIKA KUIK – STUDZIŃSKA
  4. ALEKSANDRA STADNIK

OPIEKUN: BEATA CHAMIER GLISZCZYŃSKA

GRUPA VIII

TEMAT: ZASTOSOWANIE FIZYKI W ZYCIU

  1. KRZYSZTOF KOMARZAŃSKI
  2. JACEK PISZCZATYN
  3. ADAM JACKIEWICZ

OPIEKUN: WLADEMAR MAŁECKI

GRUPA IX

TEMAT: CZEGO SŁUCHAŁO POKOLENIE NASZYCH DZIADKÓW I RODZICÓW, A CZEGO SŁUCHAMY MY?

  1. SYLWESTER CHAMIER CIEMIŃSKI
  2. MATEUSZ KUIK STUDZIŃSKI
  3. WIKTOR MELCHERT
  4. PATRYK ADAMIK

OPIEKUN: MARZENA WITT

GRUPA X

TEMAT: NIESFORNE BIAŁKO

  1. ANNA MELCHERT
  2. KAROLINA KUIK – STUDZIŃSKA
  3. WERONIKA LEŚNIK

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

GRUPA I

TEMAT: GEOCACHING A CMENTARZE EWANGELICKIE W OKOLICY TUCHOMIA

  1. RAFAŁ MALOTTKI
  2. DARIA MROZEK – GLISZCZYŃSKA
  3. KUBA PEPLIŃSKI
  4. FABIAN ŚWIERKOWSKI
  5. KLAUDIA TOPKA
  6. ALEKSANDRA ZBLEWSKA

OPIEKUN: JANUSZ JUCHNIEWICZ

GRUPA II

TEMAT: TRÓJKĄT BERMUDZKI – HIPOTEZY, LEGENDY, FAKTY

  1. NIKOLAS JANK
  2. HUBERT KUKLIŃSKI
  3. NIKOLAS POPOWICZ
  4. WIKTOR PRĄDZIŃSKI
  5. JAKUB RYNGWELSKI

OPIEKUN: KAMILA KUKLIŃSKA

GRUPA III

TEMAT: TYDZIEŃ SPORTU

  1. FILIP KRYWIAK
  2. SEBASTIAN LEŚNIK
  3. WOJCIECH LEŚNIK
  4. MICHAŁ MAJORKE

OPIEKUN: RAFAŁ WRÓBLEWSKI

GRUPA IV

TEMAT: ZIOŁA – ROŚLINY LECZNICZE

  1. JULIA GAWDZIK
  2. ZOFIA GOSTOMSKA
  3. DOMINIK PRĄDZIŃSKI
  4. LENA SZREDER

OPIEKUN: BEATA KRŰGER

GRUPA V

TEMAT: PATRON SZKOŁY. ALE KTO? PRACA BADAWCZO – SONDAŻOWA

  1. WIKTORIA CHAMIER GLISZCZYŃSKA
  2. WOJCIECH DEPKA PRĄDZYŃSKI
  3. DOMINIKA LACHS
  4. KRZYSZTOF ŁANGOWSKI

OPIEKUN: WIOLETA WNUK LIPIŃSKA

GRUPA VI

TEMAT: MY TEŻ  MAMY SWOJE PRAWA

  1. IZABELA BROC
  2. WIKTORIA MIOTK
  3. KLAUDIA HERING
  4. OSKAR ZMUDA TRZEBIATOWSKI
  5. KINGA ZBLEWSKA
  6. SZYMON OSTROWSKI

OPIEKUN: MONIKA KLONOWSKA

GRUPA VII

TEMAT: Z MITOLOGIĄ PRZEZ WIEKI

  1. JULIA WENTA
  2. JUSTYNA RETKA
  3. DAWID ZIELIŃSKI
  4. MARIA LEŚNIK

OPIEKUN: MILENA MOCHOL

GRUPA VIII

TEMAT: POZNAJEMY NASZ RÓD

  1. MARCIN JERECZEK
  2. BARTOSZ BROTZ
  3. DAWID ŁĄCKI
  4. DOMINIK HAPKA
  5. KONRAD ŁUKOMSKI
  6. DOMINIK GOŁDA

OPIEKUN: JERZY SZREDER

 

 


Top