Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i mili. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt uczniowie klasy IIIa i IIIb dnia 22 grudnia 2018r. wystawili dla uczniów klas młodszych Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach i w pięknej scenografii młodzi artyści przedstawili historię narodzenia Jezusa.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Po zakończeniu części artystycznej Pan Dyrektor Adam Sandak podziękował uczniom za występ i wszystkim złożył świąteczne życzenia oraz wręczył opłatek przewodniczącym klas. Po czym wszyscy udali się do swoich klas na spotkania wigilijne.

27 stycznia 2018 Autor: Kategorie: Aktualności Komentarze zostały wyłączone dla tego artykułu