Home
 

Dzień Mamy i Taty

25 maja 2018 r. odbył się w przedszkolu przy Zespole Szkół w Tuchomiu uroczysty „Dzień Mamy i Taty”. Na widowni zasiadła cała sala mam i tatusiów wypatrujących swoje pociechy.
Przedszkolaki przygotowały się do tej uroczystości bardzo sumienie. Montaż słowno-muzyczny przygotowała grupa 3-latków i 4-latków. Każde dziecko z tych grup zaprezentowało swoje umiejętności recytatorskie. Przedstawienie było uświetnione pięknymi tańcami przygotowanymi przez grupy taneczne 3-latków, 4-latków , 5-latkówi 6-latków.
Skromnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców zakończyliśmy naszą uroczystość, a miłe wrażenia zostały jeszcze przez parę dni.
Dzieci z wszystkich grup pięknie zaśpiewały piosenki dla Mam i Tatusiów. Po uroczystym ” Sto lat ” każde dziecko obdarowało swoich rodziców upominkiem przygotowanym przez siebie na zajęciach oraz kwiatkiem.

Wył. 

14 czerwca 2018 Autor: Kategorie: Aktualności Komentarze zostały wyłączone dla tego artykułu


Top