Dzień Babci i Dziadka

Dnia 18.01.2018r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie pan Dyrektor Adam Sandak przywitał gości ciepłymi słowami.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu uczniowie klas I – III przygotowali piękną uroczystość na którą zaprosili swoich dziadków. Uczniowie klasy IIIa i IIIb zaprezentowały program artystyczny. Na początku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe w specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenerii. Następnie przedstawili wiersze i piosenki związane ze Świętem Babci i Dziadka.
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.
Na zakończenie uroczystości dzieci obdarowały swoich ukochanych Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Mamy nadzieję że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.

27 stycznia 2018 Autor: Kategorie: Aktualności Komentarze zostały wyłączone dla tego artykułu